Homepage Podskaláčku Emovo herní archív Odkazovník Naše Šifry Program Šifry Tábor Kadov 1998 Tábor Kadov 1997 Etapovka STKZ Dobytí severního pólu Mejl na mě Zpět Domů

Hry odněkud z internetu

Aktuální stav 47 odkazů

Odkazy jsou děleny do několika kategorií, v té poslední je jenom jeden odkaz a to na jinej odkazovník. Jestli víte o nějaké stránce která v mém odkazovníku podle vás chybí tak neváhejte a pište, předem "Ď" vodak@zoubek.cz, můžete samozřejmě psát i cokoli jiného ( hrozně rád dostávam mejly ).

Hry, etapovky, různé texty pro oddíly ... ( 39 + 8 neaktivních )

Stránky pro mláděž a nejen pro ni - skauti, pionýři, cestování ... ( 6 )

Odkazy na oddíly na Internetu ( 1 )

ZávěremVězte, že tento odkazovník naleznete i na serveru Borovice.Hry, etapovky, různé texty pro oddíly


Stránky které změnili umístění ( pomozte je najít )    vodak@zoubek.cz


 • Veletrh celotáborových etapových her na stránkách Neonka. Jestliže řešíte problém jaké bude téma letošního tábora nechte se inspirovat, nebo zašlete své vlastní náměty. Obsahuje již okolo 20 námětů na etapovku.    webmaster
  KO

 • Neonkova Kartotéka her - slušná databáze přez sto her v HTML formátu. Dle Neonka pěkné a ozkoušené hry pro snadnější vyhledávání her jou rozdělené do několika kategorií ( hry na sněhu, hry ve vodě, hry na táboře, atd.). Lze je stáhnout všechny v jednom souboru.    webmaster
  KO

 • Psychologické a společenské hry - psychohry z knížek od Eduarda Bakaláře, několik táborových her a pár dalších věcí od slovenských kolegů, nevim jestli je to náhoda, ale hodně pomalej přístup.
  KO

 • Skautské hry - asi třicet her pro skautské družiny do klubovny i do přírody sestavil Dr. Emil Kobliha a kolektiv.
  KO

 • Celotáborové hry vydané Asociací TOM ČR - základní popisy her, v případě dalšího zájmu si lze napsat o další informace.
  KO

 • Hry v přírodě s tématikou fantasy, dobývaní hradů apod. Obsahuje i kalendář akcí vztahujících se k tématu fantasy. Pod stránky autora patří i pravidla pro městskou hru "MAFIE".
  KO

 • Sportovní hry - tato strana je určena nejen všem učitelům tělesné výchovy, ale vůbec všem, kdo pracují s mládeží. Měly by se zde objevovat rady a návody pro praxi, pravidla méně známých sportovních her a mnoho dalšího. Použil jsem odstavec z úvodní stránky.
  KO

 • Hry klubu Odchycených Mamutíků - pár velice zajímavých her, jestli se chcete pobavit tak se sem určitě koukněte.
  KO

Stránky pro mláděž - skauti, pionýři, cestování ...


 • Server ADAMu - spousta informací, které už dlouho sháníte dost. Slovy autorů "Najdete u nás spoustu informací pro mladé lidi (nejenom věkem) která sahá od možností vzdělání přes sportovní výsledky, kulturní přehledy nebo prezentaci sdružení dětí a mládeže až po informace o drogách nebo o cestování po světě..."
  HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

 • Borovice - informace pro individuální turistiku, nabídku pobytů pro rodiny, možnosti ubytování, dopravy. Borovice Vám pomůže vybrat zajímavý letní tábor pro Vaše děti, doporučí celoroční činnost v oddíle či klubu, nabídne zájmovou činnost, kroužky a kurzy. Nechybí ani stránky o studijních pobytech, kurzech a akcích v zahraničí.
  HvězdaHvězdaHvězdaHvězda

 • Oficiální stránky Junáka - stránky jsou rozdělené do těcho kategorií : co je skautng, co je junák, aktuální informace a novinky, akce, projekty, skautské základny, stránky pro vůdce, odkazy, domovské stránky. Pro lidi "z oboru" asi zajímavé, ale pro ostatní toho tam moc neni.
  HvězdaHvězdaHvězda

 • Skautská křižovatka - něco jako ta předchozí pro skauty asi zajímavá pro ostatní nic moc, dělí se na : adresáře, dokumenty, odbor roverů, kalendář, konference, odkazy.
  HvězdaHvězdaHvězda

 • Stránky ČTU - stránky České tábornické unie, jsou zatím v plenkách, ale stojí za zhlídnutí, je tam i odkazovník na oddíly ČTU.
  HvězdaHvězda

 • Server pionýrů - už se tam začíná objevovat pár zajímavých věcí podle slov autorů je tam zatim 20% toho co tam do budoucna bude.
  HvězdaHvězda

Odkazy na oddíly na Internetu


Závěrem


K těm hvězdičkám co jsou za odkazama, jsou čistě podle mého mínění HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda hvězdiček je podle mě nejlepší a Hvězda je nejmíň přitažlivá nebo pro mě zajímavá. Slovy klasika "Můžete s s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak všechno co s tím můžete dělat". Každopádně ocením jakékoli návrhy a změny případně nové linky, které mi pošlete mejlem.vodak@zoubek.czNahoru Moje logo
Stránky udržuje Vilém Zoubek alias Ema
www.komik.cz - www.romantik.cz
Poslední modifikace: 15.11.1998
URL dokumentu: http://www.zoubek.cz/homepage/hry/inet.html
Welcome to Praetorian